Hostel 70s & Apartaments Queen

ul. Augustiańska 32, 31-64 Kraków

tel.: 12 430 01 86


Cena za osobę: 35 zł - 189 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 90 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Zapraszamy do najbardziej ekskluzywnego Hostelu 70s oraz najbardziej komfortowego apartamentu. U nas wypoczniesz w komfortowych warunkach.

Szukasz taniego noclegu? Miejsca w centrum Krakowa w komfortowych warunkach, domowej atmosferze i zacisznym miejscu? Chcesz spędzić miło wolny czas? Zwiedzić Kraków oraz kopalnię soli w Wieliczce.

Hostel 70s i Apartmenty Queen zapewną Ci to! Przedstawiam Państwu ofertę noclegową najmniejszego w Krakowie Hostelu 70s w samym centrum, sercu Krakowa.

Hostel i Apartamenty Queen i King to idealna oferta dla rodzin z dziećmi dla Was mamy pokoje jedno, dwu, trzy, czteroosobowe osobowe z prywatnymi łazienkami i kuchniami oraz dla młodzieży pokoje wieloosobowe w atrakcyjnej cenie.

Jeżeli interesuje Cię najwyższy standard i chcesz poczuć się jak w bajce, mamy też w ofercie dla Ciebie bajeczne, nowootwarte Apartameny: Queen i King dla 1-5 osób.

Hostel 70s jest najmniejszym hostelem w Krakowie. Zapewniamy domową atmosferę i organizujemy dla gości czas wolny. W cenę noclegu mają Państwo wliczone śniadanie, dostęp do Internetu, TV satelitarną, DVD, kawę i herbatę bez ograniczeń, prasę oraz wyposażenie kuchenne. Na terenie hostelu 70s dostępne jest łącze WiFi.

Czy chcesz zobaczyć najciekawsze miejsca w Krakowie? Chcesz przeżyć niezapomniane chwile?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie specjalnie stworzoną propozycję 4 niezapomnianych wycieczek, które rezerwujesz bezpośrednio na recepcji! Bus odbiera Cię z hostelu oraz odwozi z powrotem do Hostelu 70s. W cenę już masz wliczone wszystkie opłaty, wstępy oraz przewodnika (przewodnicy mówią w językach: angielskim, niemieckim, włoskim w zależności od wybranej wycieczki:

 1. wycieczka do kopalni soli w Wieliczce,
 2. wycieczka do Auschwitz–Birkenau,
 3. Ojcowski Park Narodowy i Pieskowa Skała,
 4. Zakopane oraz Tatry.

Recepcja czynna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu. Do dyspozycji gości jest także kuchnia oraz wyposażenie kuchenne.

Nasz hostel jest obiektem czynnym cały rok. Położony jest w dzielnicy Kazimierz. Znajdujemy się w odległości 10 minut spacerem od Zamku Królewskiego na Wawelu, 14 minut od Rynku Głównego oraz zaledwie 2 minut od Placu Nowego, gdzie kwitnie nocne życie miasta.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) pobytem w Apartamentach Queen lub w Hostelu 70s, to proszę o szybki kontakt drogą telefoniczną, e-mailową: booking@hostel70s.com, poprzez komunikator gadu gadu lub skype.

Hostel 70's znajduje się w Krakowie przy ulicy Augustiańskiej 32, blisko centrum dzielnicy Kazimierz. Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy to ul. Krakowska - Plac Wolnica (dwie minuty spacerem od Hostelu). Po przybyciu na Plac Wolnica, należy skręcić w prawo w ulicę Skawińską, następnie ponownie w prawo na ulicę Augustiańską i 100 m dalej jest nasz hostel.

 • Jak dojechać do Placu Wolnica z Dworca Głównego:
  • Tramwajem: Należy jechać tramwajem numer 10 w kierunku Łagiewniki (5-ty przystanek). Uwaga: W niedziele i święta od 10 do 18 kursuje tramwaj 40 zamiast 10.
  • Autobusem: Należy jechać autobusem numer 502 w kierunku Bieżanów Nowy (3-ci przystanek) lub od frontu Galerii Krakowskiej autobusem numer 304 w kierunku Wieliczki (3-ci przystanek).
  • Autobus nocny: Nocny autobus numer 603 kursuje od Dworca Głównego w kierunku: Bieżanów Nowy co godzinę od północy do 4 nad ranem, Plac Wolnica jest 4-tym przystankiem.
 • Jak do nas dojechać z lotniska Balice:
  • Autobusem: Autobusem numer 208 lub 292 można dojechać do przystanku Dworzec Główny Wschód lub pociągiem z lotniska do przystanku Dworzec Główny PKP. Następnie pojechać tramwajem numer 10 w kierunku: Łagiewniki z przystanku Dworzec Główny i wysiąść na 5-tym przystanku.
  • Dojazd taksówką: Można po prostu zatrzymać taksówkę lub zadzwonić na Radio Taxi (np. Radio Taxi Wawel ma bezpłatny numer 0800-66-66-66).
   Uwaga: Należy liczyć się z tym, że opłata za taksówkę jest wyższa w godzinach nocnych.