Hostel Sokół

ul. Sokolska 17 , 30-001 Kraków


Cena za osobę: 40 zł - 110 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych

  • Dworzec PKP: 3000 m
  • Dworzec PKS: 3000 m
  • Poczta: 700 m
  • Sklep: 150 m
  • Lotnisko: 13300 m
  • Rynek: 2000 m
  • Kazimierz: 300 m m


Opis obiektu:

Zapraszamy wszystkich poszukujących noclegu w Krakowie do nowo otwartego Hostelu Sokół, który mieści się w budynku powstałym w 1893 r. w najstarszym parku podgórskiej dzielnicy, na terenie zasypanego średniowiecznego Stawu Królewskiego. Wyjątkowa lokalizacja to zaciszne miejsce nad Wiślanymi Bulwarami w samym centrum Podgórza.

Dogodne położenie umożliwia zwiedzanie Starego Miasta bez konieczności korzystania ze środków transportu. Z naszego hostelu spacerkiem przez most na Wiśle można dojść w kilka minut na Kazimierz, a w kilkanaście dotrzeć na Wawel.

Zapewniamy kameralną, przyjemną atmosferę w historycznych wnętrzach.

Hostel jest po kapitalnym remoncie, nowocześnie i funkcjonalnie urządzony. Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 pokoi: apartament, studio oraz pokoje dwu, trzy i czteroosobowe oraz jeden sześcioosobowy o zróżnicowanym standardzie. Istnieje też możliwość korzystania z aneksu kuchennego.

Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut naszego Hostelu. W pokojach z łazienkami cena wynosi od 60 zł i od 40 zł w pokojach posiadających tylko umywalki. Dla grup wieloosobowych istnieje możliwość negocjacji cen.

Hostel przyjmuje swoich gości przez całą dobę. Młoda, przyjemna, mówiąca po angielsku obsługa hostelowa, zadba nie tylko o to, aby Goście czuli się u nas jak najlepiej, ale również udzieli wszelkich potrzebnych porad i informacji dotyczących zwiedzania Krakowa.

Na Państwa życzenie możemy dokonać rezerwacji biletów do teatru, kina i muzeum. Aby ułatwić formy płatności akceptujemy karty płatnicze. O bezpieczeństwo i mienie naszych Gości dba firma ochroniarska.

Obok obiektu znajduje się płatny całodobowy parking strzeżony i niestrzeżone miejsca parkingowe.