Hotel Panorama

ul. Lipińskiego 3/1, 30-349 Kraków

tel.: 12 260 64 01


Cena za osobę: 150 zł - 170 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 190 zł

Miejsc noclegowych: 46, ilość pokoi: 20

  • Dworzec PKP: 7000 m
  • Dworzec PKS: 7000 m
  • Poczta: 100 m
  • Sklep: 100 m
  • Lotnisko: 16000 m


Opis obiektu:

Hotel Panorama położony jest zaledwie 3 km od Wawelu, 2 przystanki tramwajowe od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz w bliskiej odległości od Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W pobliżu hotelu znajduje się całodobowy market Tesco oraz jezioro Zakrzówek.

O atrakcyjnej lokalizacji Hotelu Panorama stanowi również bezpośredni dostęp do węzła komunikacyjnego umożliwiającego łatwy dojazd do dowolnie wybranego miejsca w Krakowie, Kopalni Soli w Wieliczce czy trasy wylotowej z Krakowa w kierunku Zakopanego.

Dogodna lokalizacja hotelu pozwala na spokojny wypoczynek i zarazem uniknięcie zgiełku ruchliwego centrum.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 20 pokoi noclegowych w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka, odbiornik TV, telefon oraz internet bezprzewodowy.

Pokoje noclegowe przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne, bar oferujący drinki do późnych godzin nocnych, śniadania serwowane bladym świtem, salon fryzjerski, usługi kosmetyczne oraz rabaty dla korzystających z sauny, to tylko niektóre z udogodnień na które mogą liczyć nasi Goście.

Zapraszamy także do skorzystania z klimatyzowanej sali konferencyjno-szkoleniowej, wyposażonej w system audio-video, rzutnik multimedialny oraz Internet.

Przed Hotelem znajduje się dozorowany parking – dla Gości hotelowych w cenie pobytu.