Dom Wypoczynkowy Lemon

ul. 28 Lipca 1943 8a , 30-001 Kraków

tel.: 12 432 51 48


Cena za osobę: 35 zł - 250 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych

  • Dworzec PKP: 4000 m
  • Dworzec PKS: 4000 m


Opis obiektu:

Dom Wypoczynkowy Lemon usytuowany na Woli Justowskiej - w willowej, zielonej dzielnicy Krakowa, jest idealnym miejscem dla gości indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin z dziećmi.

Malownicze położenie w pobliżu Lasku Wolskiego, Kopca Kościuszki i krakowskiego Zoo, gwarantuje możliwość ciekawego i aktywnego spędzenia czasu.

Niewątpliwie atrakcyjna lokalizacja obiektu - zaciszna i na uboczu, jednak wciąż blisko centrum - jest tylko jednym z wielu powodów dla których szukając noclegu w Krakowie powinieneś wybrać to miejsce!

Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 i 6 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości pozostaje w pełni wyposażona kuchnia, przestronna jadalnia oraz sala telewizyjna. W bardzoatrakcyjnej cenie noclegu zapewniamy śniadanie, pościel oraz ręczniki, a także dostęp do internetu.

Duży, monitorowany parking zapewnia możliwość bezpiecznego parkowania samochodów i autokarów. Atrakcyjne zaplecze rekreacyjne z placem zabaw, piaskownicą i huśtawką gwarantuje dzieciom dobrą zabawę a dorosłym -wypoczynek w ogrodzie przy grillu.