Ascot Hotel

ul. Radziwiłłowska 3 , 30-001 Kraków


Cena za osobę: 270 zł - 580 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Wybudowany w 2007 roku Ascot Hotel*** zaprasza do spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną lub przyjaciółmi. Wszystkim naszym gościom stwarzamy domową atmosferę pobytu, zapewniając wszelką pomoc w realizowaniu planów związanych z pobytem naszym mieście.

Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że zaledwie w kilka minut możecie się Państwo znaleźć na Rynku Głównym, wśród gotyckich i barokowych kościołów, muzeów, w Zamku Królewskim na Wawelu i na żydowskim Kazimierzu.

W swych kameralnych, o nowoczesnym i przytulnym wystroju wnętrzach Ascot Hotel*** może przyjąć równocześnie 105 osób. 49 pokoi wyposażonych jest standardowo w TV satelitarną i radio, bezpłatny bezprzewodowy Internet, telefon, sejf, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, klimatyzację.

Ponadto do dyspozycji gości oddajemy drink bar, restaurację, salę konferencyjną, bezpłatny kiosk internetowy, przechowalnię bagaży.
Po dniu pełnym wrażeń i zwiedzaniu czarującego Krakowa zapraszamy do drink baru w lobby hotelu, który serwuje klasyczne i egzotyczne koktajle oraz szeroką gamę wyśmienitych alkoholi.