The Secret Garden Hostel

ul. Skawińska 7 , 31-066 Kraków

tel.: 12 430 54 45


Cena za osobę: 85 zł - 250 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Znajdujemy się w centrum miasta przy jednej z zacisznych ulic Starego Kazimierza - co oznacza, że wszędzie jest blisko! Bulwary wiślane tuż za rogiem, do Wawelu spacerkiem zaledwie parę minut, kilka przecznic dalej pl. Nowy tętniący życiem całą dobę od którego już tylko parę kroków do Serca Krakowa czyli Rynku Głównego.

Secret Graden Hostel to świetny wybór dla osób poszukujących komfortowych warunków za niewysoką ceną. Mieścimy się w zabytkowym budynku, którego odnawianie pozwoliło nam na ciekawą aranżację wnętrz ściśle łączącą się z naszą nazwą. Oferujemy zakwaterowanie w kameralnych pokojach
1, 2, 3, 4 i 5 - osobowych. Pokoje nie są ponumerowane, lecz każdy z nich posiada nazwę która odzwierciedla się w jego wystroju.

Do dyspozycji gości oddajemy fioletowy TV room, w którym znajdują się wygodne sofy, komputery z dostępem do Internetu, TV, DVD, kolekcja filmów, mała biblioteczka i prasa, zapraszamy również
do ogrodu na grilla. Jadalnia w której wydajemy śniadania, połączona jest z w pełni wyposażoną kuchnią.

Jesteśmy z Państwem przez całą dobę i chętnie wskażemy miejsca które koniecznie należy odwiedzić w tym wyjątkowym mieście - współpracujemy z klubami, pubami i restauracjami, oferujemy również pomoc w zorganizowaniu wycieczek fakultatywnych.