Hotel Leopolis

ul. Juliusza Lea 253a, 30-133 Kraków

tel.: 12 636 51 95


Cena za osobę: 140 zł - 380 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych

  • Dworzec PKP: 4300 m
  • Dworzec PKS: 4300 m
  • Poczta: 1000 m
  • Sklep: 300 m
  • Lotnisko: 7500 m
  • Wawel : 3900 m
  • Sukiennice: 3600 m


Opis obiektu:

Hotel Leopolis powstał w 1999 roku i jest przedsięwzięciem rodzinnym. Usytuowany jest około 4 km od Rynku Głównego, w pobliżu tras wylotowych do Katowic i Olkusza oraz około 8 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach.

Nasz przytulny hotel położony jest w spokojnej okolicy, pełnej zieleni, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Obiekt otoczony jest ogrodem, na terenie którego przewidzieliśmy miejsce z grillem.

Codziennie przy recepcji witamy Państwa koszem jabłek pachnących sadem. Restauracja hotelowa z ogródkiem letnim serwuje dania kuchni europejskiej.

Wystrój hotelu utrzymany jest w pastelowych odcieniach zieleni, które działają wyjątkowo relaksująco. Polecamy także wypoczynek w hotelowym studiu rekreacyjnym, w którym czeka na Państwa sauna i jacuzzi.

Bardzo mile widziane są u nas dzieci. Dla najmłodszych udostępniamy łóżeczko i krzesełko do karmienia. Nasze usytuowanie na uboczu, w oddaleniu od wielkomiejskich ulic zapewnia bezpieczeństwo chłonnym przygód najmłodszym podróżnikom.

W okolicy Hotelu Leopolis znajduje się wiele atrakcji. Z pewnością są nimi Park Decjusza i Park Jordana, Ogród Zoologiczny oraz widoczny wręcz z naszego podwórka Kopiec Kościuszki. Nie mogą Państwo przegapić bronowickiej Rydlówki.

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce doskonale nadające się dla osób podróżujących w celach biznesowych a także dla tych z Państwa, którzy wybrali się na wypoczynek w rodzinnym gronie jak również dla grupowych wycieczek turystycznych. Nasza rodzinna atmosfera udzieli się na pewno także Państwu.